Rozrywka zawsze tam, gdzie Ty!

W drugiej połowie 2021 stanęliśmy przed zadaniem zrealizowania kolejnej kampanii Vectry w ramach platformy kreatywnej z Cezarym Pazurą. 


Nowoczesne produkty od Vectry

Tym razem wypromować mieliśmy dwie innowacyjne usługi – TV Smart z dekoderem TV Smart 4K BOX oraz Internet światłowodowy z inteligentnym Wi-Fi 6. Dzięki TV Smart ulubione seriale, filmy, gry i aplikacje można zabrać dosłownie wszędzie, a Internet światłowodowy z nowoczesnym Wi-Fi sprawia, że Klienci korzystają z sieci bez przeszkód i to z najodleglejszych pomieszczeń domu. 

Ideą kampanii stała się rozrywka, która jest zawsze tam, gdzie Ty, a motywem przewodnim –cover utworu „Zawsze tam, gdzie Ty” zespołu Lady Pank. Utwór śpiewany był w głównym spocie otwierającym kampanię przez postaci symbolizujące rozrywkę. Linię melodyczną utworu wykorzystaliśmy w pozostałych spotach, a hasło „Zawsze tam, gdzie Ty” obecne było we wszystkich materiałach związanych z kampanią.

Spoty

zobacz

Influencerka

Internet światłowodowy dla wymagających.

zobacz

Superbohater

Z TV Smart od Vectry rozrywka jest
zawsze tam, gdzie TY.

zobacz

Mały Troll

Światłowód, na którym
wszystko pójdzie

Działania promocyjne objęły wszystkie najważniejsze media (telewizja, radio, Internet i outdoor). Przygotowaliśmy też materiały do salonów sprzedaży w całej Polsce. 


Uzupełnieniem komunikacji była promocja z Netflix, w ramach której dostęp do serwisu można było otrzymać nawet na 12 miesięcy w prezencie. Promocji poświęciliśmy osobne spoty radiowe i telewizyjne, w których również odwołaliśmy się do kultowego motywu muzycznego – piosenki „Bella ciao” z serialu „Dom z papieru”. Wszystkie materiały związane z serwisem powstały we współpracy z Vectrą i Netflix.

Łącznie stworzyliśmy kilkanaście formatów video, reklamy radiowe, kampanie banerowe i socialowe, dedykowane landing page, dzisiątki formatów outdoor’owych i materiałów wspomagających sprzedaż.