Łączymy talenty, gusty, doświadczenia i upodobania kulinarne.

Nie uważamy, że wszyscy powinniśmy myśleć tak samo. Wierzymy, że z różnic powstają lepsze platformy, content, design, performance, experience, a komunikacja to otwieranie się na innych.

Tworzymy marki i idee. Naszym klientom oferujemy kompleksowe usługi marketingowe. Poczynając od pomysłu na markę i jej pozycjonowanie, poprzez szeroko pojętą strategię komunikacyjną, kreację idei, rozwiązania egzekucyjne, produkcję aż po zakup mediów w modelu efektywnościowym. Uważnie śledzimy rynek i potrzeby konsumentów, wyzwania marketingowe rozumiemy przez pryzmat rozwoju marki i biznesu jej właściciela.

komunikacja

Myślimy o komunikacji szeroko. Wymyślamy marki, analizujemy koncepty i piszemy pozycjonowania, opracowujemy strategie komunikacyjne, umożliwiające skuteczne konkurowanie na rynku. Tworzymy idee i platformy komunikacyjne, piszemy scenariusze i projektujemy kampanie. Produkujemy reklamy do mediów tradycyjnych i digital.

design

Wymyślamy nazwy, projektujemy logotypy i identyfikację wizualną. Możemy przeprowadzić redesign lub lifting istniejącej marki. Przygotowujemy drukowane i cyfrowe materiały marketingowe, w tym funkcjonalne aplikacje i serwisy internetowe.

content i technologia

Zajmujemy się kompleksowym prowadzeniem marek w digitalowym świecie. Opracowujemy i realizujemy strategie komunikacji uwzględniające cały ekosystem od strony internetowej, contentu, mediów społecznościowych po kampanie wizerunkowe i efektywnościowe. Edukujemy odbiorców i wspieramy marki w przekazywaniu wiedzy za pomocą publikacji w dopasowanych do klientów miejscach w internecie. Korzystamy z zaufanych wydawców i placementów z gwarancją ruchu. Realizujemy projekty webowe w zakresie frontend i backend z wykorzystaniem CMS klasy enterprise (typo 3).

experience

Zajmujemy się tworzeniem i koordynacją wieloelementowych spotkań w trybie online, hybrydowym i offline. Pomagamy zorganizować i operacyjnie przeprowadzić konferencje, szkolenia, warsztaty, spotkania edukacyjne, onboardingi i audycje rozrywkowe; będące inicjatywami pojedynczymi lub cyklami długoterminowymi. Prowadzimy działania kompleksowe, od opracowania nazwy i koncepcji spotkania, poprzez przygotowanie identyfikacji wizualnej projektu, stworzenie platformy do komunikacji z uczestnikami, rekrutację, komunikację projektu w kanałach, analizę wyników aż po obsługę i koordynację eventu. Tworzymy wydarzenia, które konwertują. Dzięki dopasowaniu odpowiedniego rozwiązania do budżetu pomagamy realizować cele i targety.

performance

Zajmujemy się prowadzeniem efektywnych działań mediowych w oparciu o precyzyjną analitykę, dostępne dane na temat aktywności Użytkowników oraz nowoczesne kanały dotarcia. Przykładamy dużą uwagę do optymalizacji wszystkich kampanii, w oparciu metody agile’owe opracowaliśmy autorski framework, pozwalający na efektywne skalowanie celów naszych Klientów. Pracujemy w nowoczesnych kanałach martechowych, ale także potrafimy zaplanować efektywne działania w telewizji, radiu kinie czy prasie, pozwalających na zbudowanie kompleksowej strategii mediowej.

Grupę Freundschaft tworzą Agencja Freundschaft, Freundschaft The Digitals i Freundschaft Commerce.

Nasz zespół to ponad 150 specjalistów różnego szczebla i profesji, łączących wiedzę i zrozumienie rynku z kreatywnością.

Razem z LTTM (największą grupą influencer marketingu i gamingu w regionie) oraz IQS (piątą agencją badawczą w Polsce) należymy do holdingu Mediacap SA.